Szülői tájékozató a BÁI felületről (beiratkozás általános iskolába)


Tisztelt Szülők!

Elkészült a beiratkozás szülői felülete (BÁI), amellyel a szülőknek/törvényes képviselőknek lehetősége nyílik arra, hogy előzetesen beküldjék gyermekeik adatait általános iskolánkba. Ezáltal jelentősen könnyebbé és gyorsabbá válik az ügyintézés mindenki számára.

A PPt végigvezeti Önöket a tennivalókon. BÁI_Szülői tájékoztató_2023

Iskolánk teljes neve: 

Miskolci Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

OM-azonosítónk: 028949

A személyes megjelenés a beiratkozás folyamata során kötelező, akkor is, ha az előzetes adatszolgáltatás lehetőségével éltek, hiszen az igazolványok alapján a helyszínen azonnal ellenőrizzük a KRÉTA rendszerbe feltöltött adatokat, szükség esetén módosítjuk azokat.

Minden adatot a szülő/törvényes képviselő jelenlétében rögzítünk a rendszerbe.

A beiratkozáshoz nem kell a gyermeket magukkal hozniuk.

Iskolánk honlapján és portáján Szándéknyilatkozat elérhető és leadható.

Az általános iskolába való beiratkozáshoz időpontot foglalhatnak munkanapokon 8:00-16:00 óra között a 46/555-248-as telefonszámon.

Szeretettel várjuk Önöket!

Juhász József

igazgató