Igényfelmérés gyermekfelügyeletről, nyári napközis táborról


Tisztelt Szülők!

Iskolánk tanulóink számára igény esetén térítésmentes nyári napközis tábort szervez június 29. és augusztus 20. között. A táborok egyhetes időtartamúak lesznek, 8-16 óra között (hétfő-péntek). A gyerekek max. 10 fős csoportokban lehetnek elhelyezve. A tábor csak az iskola területére, udvarára korlátozódhat. Benne utazás, kirándulás nem történhet. Étkezés lesz.

Jelenleg az igényfelmérés és tervezés fázisában vagyunk. Kérem Önöket, hogy jelezzék gyermekük osztályfőnökének május 22-én (péntek) estig a felmerülő igényüket. A csoportok szervezéséről, indulásáról később tudunk tájékoztatást adni.

Továbbá felmérést végzünk arról, hogy kik azok a tanulók, akiknek az otthoni felügyeletét nem tudják a családok megoldani június 16-26. között, valamint augusztus 24-28. között. Erről a problémáról is péntekig tájékoztassák az osztályfőnököt.

Együttműködésüket köszönöm.

Juhász József

igazgató